Mimořádná exkluzivní investiční nabídka - Zlatá Bible !

02.01.2015 19:03

Nakladatelství Euromedia Group vydalo v roce 2010 ve striktně limitovaném počtu pouhých 600 kusů luxusní a vzácnou Zlatou Bibli. Toto exkluzivní vydání Bible disponuje extra kvalitní celokoženou vazbou s ozdobným zlatým kováním a sponou, zlacenou ořízkou a 1.072 stranami velkého formátu. Rozměry Bible jsou 35 x 25 cm ! Vazbu zpracovala německá rodinná knihařská dílna Richard Mayer. Celá Bible je vyrobena ručně.

Zlatá Bible obsahuje 259 zlacených reprodukcí středověkých ilustrací, iniciál a miniatur, které se objevovaly v různých středověkých rukopisech Bible. Vlastní text vychází z tzv. Jeruzalémské bible, překlad je dílem manželů Františka X. a Dagmar Halasových. Tato verze je považována za jednu z nejpřesnějších, nevnáší do biblického překladu literární kvality, které nejsou originálu vlastní.

Vzácné rukopisy potřebné k výrobě nakladatelství Euromedia mimořádně zpřístupnila Rakouská národní knihovna. Náklad pouze 600 ks byl při vydání ihmed rozebrán. Jde o hodnotnou investici pro celé generace.

Mimořádně lze nyní jeden zcela nový nelistovaný výtisk v dokonalém stavu při vážném zájmu prodat. Cena 85.000 Kč.

Další informace zde: https://kultura.idnes.cz/bible-ve-zlate-vyjde-na-60-tisic-korun-prvni-vytisk-ma-prezident-a-arcibiskup-1b9-/literatura.aspx?c=A100907_185619_literatura_jaz