O mně

Josef Lukáč - soukromý burzovní obchodník s dlouholetými praktickými zkušenostmi z finančních trhů a trhu drahých kovů.

Na této internetové stránce najdete nabídku mých služeb i přehled aktualit a zajímavostí z oblasti investování do fyzických drahých kovů, především stříbra. Vážným zájemcům o investice do drahých kovů poradím a doporučím nejvhodnější artikly k nákupu čí založení sbírky.

___________________________________________________________________________________________________________________

Historie projektu

Projekt Silver Smart Investment je vyústěním mých dlouholetých praktických zkušeností ze ziskového investování do fyzických drahých kovů.

Oblast prodeje či přeprodeje investičních drahých kovů (mincí, slitků) je samozřejmě již delší dobu obsazena velkými i menšími prodejci zlatých a stříbrných mincí a slitků, ovšem již bez nějaké významnější podpory, poradenství a doporučení zákazníkům, kterým směrem se při nákupech zlata a stříbra ubírat, aby posléze na tom profitovali především klienti (a ne hlavně prodejci, jak to je postaveno nyní).

Díky svému sofistikovanému know-how umím zájemce nasměrovat ke správnému výběru a sestavení kvalitní investiční sbírky zlatých a stříbrných mincí, která postupem času poroste na hodnotě.

___________________________________________________________________________________________________________________

Současní klienti

Mých služeb již několik let využívá pestrá paleta klientů, od začínajících investorů a sběratelů po již zkušenější investory do drahých kovů.

Nejpočetnější skupinu tvoří informovaní investoři, často majitelé menších firem či manažeři, kteří již rozpoznali výhody investic do fyzických drahých kovů a potřebují usměrnit, na co konkrétně se zaměřovat, aby jejich portfolio bylo kvalitně složeno tak, aby rostlo na hodnotě v dalším období a současně se minimalizovalo riziko poklesu hodnoty "kovového" portfolia.

Na přání klientů dokáži obstarat v podstatě jakoukoliv kompletní sadu (především stříbrných) investičně-sběratelských mincí, které nejsou nikterak jednoduše sehnatelné ale také i jednotlivé, již skoro nesehnatelné mince do jejich sbírek (např. starší ročníky, silně limitované náklady apd..).

V členské sekci budu průběžně zveřejňovat zajímavé a důležité informace ze světa investičního a sběratelského stříbra, upozorňovat na zajímavé novinky ze světových mincoven a také publikovat kratičké obchodní analýzy ke zlatu a stříbru, které zpracovávám pro vlastní obchodování s tzv. papírovým zlatem a stříbrem (rozuměj burzovní kontrakty).