e-Book

Připravil jsem pro Vás informační e-Book " Sofistikované investice do drahých kovů ", kde najdete základní a důležité informace, proč je výhodné investovat do vybraných investičních mincí z drahých kovů.

Ukázka:

" Chytře vybudované  portfolio fyzických drahých kovů vždy přinese v dalším období zajímavé zhodnocení za současného minimálního nebezpečí výraznějšího propadu jeho hodnoty.

Konkrétní příklad:

Investice do stříbrných investičních mincí v roce 2010 při nákupu klasických investičních mincí přinesla ke dnešku ( jaro 2014) zhodnocení celkem cca 20%. Ovšem investice do chytře vybraných investičních mincí ale přinesla zhodnocení více než 80% !"

 

A přesně toto je smyslem projektu Silver Smart Investment. Poradit a doporučit ty správné mince, které se zhodnotí mnohem lépe než klasické investiční mince.

 

Stáhnout e-Book

Chci zaslat e-Book "Sofistikované investice do drahých kovů" ZDARMA

Pokud Vám eBook nepřijde do 24 hodin od objednání, zadejte, prosím, jinou mailovou adresu. Na původní adresu nebylo možno eBook doručit.

Nejčastějším důvodem je plná schránka či omezení velikosti příjmu dat (eBook má 2 MB), dalším důvodem pro nemožnost doručení eBooku je nesprávně zadaná či neexistující emailová adresa.

Zkontrolujte také, prosím, složku Hromadné a SPAM pošty.